Zwroty i reklamacje

Zwroty

Każdy produkt oferowany w MaybeMe.pl można zwrócić/wymienić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Warunkiem jest odesłanie rzeczy nowej, nieużywanej – bez oznak użytkowania. 
Zwrotu można dokonać wypełniając formularz i wysyłając go wraz ze zwracaną biżuterią lub wypełniając formularz załączony do przesyłki. 
Do zwracanej przesyłki należy załączyć rachunek lub oryginał paragonu.

Reklamacje

Zgodnie z prawem konsumenckim towary sprzedawane droga elektroniczną objęte są 2-letnią gwarancją. W tym okresie klientowi przysługuje prawo reklamacji towaru. Do przesyłki reklamacyjnej należy załączyć rachunek lub oryginał paragonu oraz opis wady produktu. W tym celu prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza. 
Brak potwierdzenia zakupu wyklucza możliwość reklamacji.

Możliwe jest również załatwienie reklamacji w trybie uproszczonym, bez odsyłania uszkodzonego produktu – w tym celu prosimy o kontakt pod mailem kontakt@maybeme.pl

Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy następuje w terminie do 14 dni na rachunek klienta podany w formularzu zwrotu lub reklamacji. W momencie pomyślnego zakończenia procedury zwrotu lub reklamacji Maybeme wysyła powiadomienie e-mailem.