Kontakt

Napisz do nas!

W celu kontaktu z nami, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

W sprawie współpracy z nami, prosimy o kontakt pod adresem firma@maybeme.pl.

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie KAVKA JEVELRY SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Poznaniu, adres: 60-689 Poznań, Mateckiego 23c/41 (dalej: „My”). 
  Możesz się z nami skontaktować listownie pod wyżej wskazanym adresem albo mailowo pod adresem: firma@maybeme.pl. Jesteśmy właścicielem sklepu internetowego MaybeMe prowadzonego pod adresem: www.maybeme.pl

  Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego, marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług, a także możliwości wykazania przez nas, że Twoje dane przetwarzamy zgodnie z przepisami prawa –przetwarzania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes.

  Skorzystanie przez Ciebie z formularza kontaktowego wymagać będzie przekazania Twoich danych podmiotom, któredostarczają oraz serwisują nam narzędzia IT niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego, a także podmiotom świadczącym usługi hostingu.

  Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie, maksymalnie jednak do upływu terminu przedawnienia roszczeń związanych 
  z udzielonym zapytaniem.

  Masz prawo dostępu do swoich danych w każdej chwili. Ponadto, możesz żądać sprostowania, usunięcia danych, a także ograniczenia ich przetwarzania.

  Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.

  W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych– z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją. Dodatkowo, w przypadku gdy Twoje dane będziemy przetwarzać na potrzeby marketingu bezpośredniego, również masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec takiego przetwarzania, w tym profilowania jeżeli jest ono związane z takim marketingiem bezpośrednim.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych zaznaczonych jako wymaganew formularzu kontaktowym jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego oraz do udzielenia odpowiedzi na zadane przez pytanie.

  Decyzje podejmowane na podstawie Twoich danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.