O nas

MAYBEME to nowa na polskim rynku marka biżuterii. Swoją ofertę kształtujemy pod kątem biżuterii personalizowanej. Naszym podstawowym celem jest spełnianie indywidualnych potrzeb naszych Klientów, poprzez szeroką gamę wzorów bransoletek, z których każdy może stworzyć osobistą ozdobę, w zależności od stroju czy nastroju 🙂

Nasze bransoletki to odpowiedź na potrzeby osób szukających ciekawych i nowych akcesoriów, poprzez które będą mogły wyrazić siebie.

Idea naszej biżuterii jest prosta: komponuj > kreuj > wyróżnij się.

Maybeme to koncepcja bransoletek składających się z pojedynczych ogniw, z których każde dobierane jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Ogniwa po połączeniu stają się pojedynczą bransoletką, których na ręce można mieć nawet kilka co potęguje osiągnięty efekt.

Każde z ogniw posiada unikalny system, który sprawia, że bransoletki rozciągają się jak gumka co zdecydowanie ułatwia ich szybkie zakładanie czy zmianę.

Tworzenie biżuterii jeszcze nigdy nie było tak proste. Nieskończenie wiele możliwości kreowania i komponowania własnych aranżacji powoduje, że biżuteria Maybeme to rozwiązanie idealne dla osób kreatywnych i oczekujących niepowtarzalności.

Poza sklepem internetowym oddajemy też w Wasze ręce serwis, którego zadaniem jest inspirowanie w poszukiwaniu indywidualizmu – nie tylko w akcesoriach czy biżuterii ale także w ubiorze. W zależności od pory roku na naszej stronie znajdziecie galerie zdjęć z inspiracjami ciekawych kompozycji strojów i biżuterii, które pomogą Wam odnaleźć i wyróżnić swój indywidualizm.

 Życzymy udanej zabawy z naszymi bransoletkami.